O nas

Witamy serdecznie w naszym sklepie internetowym Gifts.for.kids! Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która co prawda nie działa jeszcze od kilku pokoleń, ale ktoś przecież musi zacząć budować imperium… ;)

W naszej ofercie nie znajdą Państwo absolutnie wszystkich elementów dziecięcej wyprawki. Nie będzie też szaleńczego wyboru, jeżeli chodzi o ofertę zabawek. Takich sklepów jest na rynku kilka i nie zamierzamy ich powielać - my wyspecjalizowaliśmy się w ofercie typowo upominkowej, na każdą okoliczność typu: baby shower, narodziny dziecka, chrzest, roczek, kolejne urodziny… a także taką, aby bez okazji kupić fajny, praktyczny prezent ;)

Na pewno niejednokrotnie zastanawialiście się Państwo, jaki upominek sprawić nowo narodzonemu dziecku w Rodzinie, wśród znajomych, w pracy…. My też! Co wybrać dla starszego dziecka - jak wiadomo, wraz z wiekiem rosną i dylematy, co takiemu rozwijającemu się człowiekowi może sprawić frajdę i być jednocześnie praktyczne. To też znamy doskonale! ;) Jesteśmy Rodzicami, nasi bliscy mają dzieci, jesteśmy także znajomymi znajomych z dziećmi w najróżniejszym wieku, więc tych pomysłów i dylematów wiele jest za nami… A ile jeszcze przed nami? Cała masa! :)

Dlatego też oferta naszego sklepu została starannie wyselekcjonowana, aby wszystkie przedstawione produkty były trafionym Fajnym-Kreatywnym-Praktycznym prezentem na najróżniejsze okazje, absolutnie dla każdego i od każdego! W doborze asortymentu korzystamy nie tylko z własnego doświadczenia. Dużo fajnych firm podpatrzyliśmy u Rodziny i znajomych – wymieniliśmy się uwagami czekając w kolejce w przychodni, w sklepie, na porodówce! I z tej burzy mózgów narodził się nasz sklep :) Sklep jak to sklep – nie jest zamkniętą całością i wciąż będziemy dorzucać różne, ciekawe produktowe smaczki, aby było to Fajne-Praktyczne-Kreatywne miejsce ;) Ale uwaga! Gifts.for.kids to nie tylko prezenty dla dzieci ;) Świeżo upieczonym rodzicom również możecie sprawić tu praktyczny drobiazg - np. kubki z odkrywczymi około-rodzicielskimi hasłami. Każda zimna kawa będzie od razu lepiej smakować po nieprzespanej nocy, wypita w tak kreatywnym kubku, traktującym rodzicielstwo z przymrużeniem oka. A później? Kubek pozostanie miłą pamiątką, przypominającą początek Rodzinki Superbohaterów – Supermamy, Supertaty i superbaby! :)

Uwaga! Będzie też kreatywny anty-blog ;) czyli totalny misz-masz tematyczny z nieregularnymi wpisami szlifowanymi na kolanie pod kołdrą, ciemną nocą na laptopie lub komórce – zależy, kiedy będzie wena;) Miłośnicy dobrej literatury, zgrabnego stylu i pogromcy błędów stylistycznych – strzeżcie się i omijajcie ten kącik szeeeerokim łukiem :) O poprawną ortografię zadba Pan Word :P

Podoba się Wam ta wizja sklepu? Nam też -więc zaglądajcie do nas często;) Czekamy też na fajne, praktyczne i kreatywne komentarze dotyczące zakupionych tu produktów!