Warunki dostawy

Szanowni Państwo!

Dokładamy wszelkich starań aby Państwa zamówienie było zrealizowane w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty, są jednak produkty, których realizacja może się nieznacznie wydłużyć. Wszelkie informacje odnośnie szacunkowego czasu realizacji znajdziecie Państwo w karcie każdego produktu po prawej stronie w zakładce „dodatkowe informacje”. Do czasu realizacji należy doliczyć czas jaki firma przewozowa potrzebuje na dostarczenie przesyłki do Państwa (przeważnie są to max. 2dni robocze). Pokazane na stronie torty pieluchowe i bukiety mają indywidualny termin realizacji więcej informacji można uzyskać pisząc e-mail na adres: e-sklep@gifts-for-kids.pl lub pod numerem telefonu: 506 945 462
Zamówione produkty wysyłamy tylko w dni robocze:)

KOSZTY DOSTAWY DLA ZAMÓWIEŃ OPŁACONYCH:
PACZKOMAT*: 10zł
POCZTA POLSKA*: 12 zł
PRZESYŁKA KURIERSKA: 19 zł
ODBIÓR OSOBISTY : 0zł dostępny pod adresem:

– Łódź – Rynek Bałucki BOX 163 „Kawy i herbaty świata”,
– po uzgodnieniu telefonicznym – Justynów k. Andrespola

KOSZTY DOSTAWY DLA ZAMÓWIEŃ WYSYŁANYCH ZA POBRANIEM:
PRZESYŁKA KURIERSKA: 24zł
POCZTA POLSKA*: 15 zł

 

W przypadku przesyłek kurierskich uprzejmie prosimy o sprawdzanie zawartości przesyłki przy kurierze. W przypadku uszkodzenia opakowania i stwierdzenia szkody lub braków w przesyłce – należy spisać z kurierem protokół szkody.

 

* ze względu na gabaryty niektóre produkty oferowane na stronie mają wyłączoną opcję dostawy za pośrednictwem paczkomatu oraz poczty polskiej.